Biz Kimiz?

Hadi, Türkiye’nin en büyük dijital bankası olan TOM Bank’ın bankacılık uygulamasıdır. Sen de 9 milyon Hadi’li gibi veresiye ile harcamalarını şimdi alıp 2 ay sonra ödemek, tüm A101 kasalarından ücretsiz para çekip yatırmak ve tüm market harcamalarından bedava para kazanmak istiyorsan hemen yükle Hadi!

TOM, 2020 yılının sonunda Turgut Aydın Holding hissedarları tarafından kurulan bir finans şirketidir. 5 yıl içerisinde Avrupa’nın en büyük fintechleri arasında ilk 5’e girerek, Türkiye’nin finans teknolojileri alanında ilk unicorn şirketi olma vizyonu ve iddiası ile yola çıkan TOM, ismini ‘Technology of Money’ yani ‘Paranın Teknolojisi’nden alıyor.

Hadi’de neler yapabilirsin?

Hadi uygulamasından bankacılık müşterisi olarak;

  • Şimdi al, sonra öde ve taksitli alışveriş kredileri ile A101 ve English Home mağazalarından alışveriş yaparak rahatça ödeyebilme kolaylığına erişebilirsin.
  • Birikimlerini vadeli hesap, döviz ve altında avantajlı koşullarda değerlendirebilirsin.
  • Ücretsiz, aidatsız ve tüm dünyada geçerli Hadi Hesap Kartı, Hadi Banka Kartı ve Hadi Kredi Kartı ile ödemelerini güvenli bir şekilde yapabilirsin.
  • Üstelik para transferi, para çekme, para yükleme ve fatura ödeme gibi temel bankacılık hizmetlerinin tamamı ücretsiz!

T.O.M. Bank; A101, English Home, Eve ve Memorial gibi sektöründe öncü şirketlere sahip olan Aydın Grup hissedarları tarafından kurulmuştur.