Hadi Kariyer

Hoş geldin!

İş yerindeki harika atmosferimizde, ulaşılacak hedeflerimizde ve başarılarımızda bizimle olmak ister misin? Ofisteki neşemiz ve ekip ruhumuz, en büyük önceliklerimizdendir. Mutluluğumuz ve enerjimizle beraber Great Place to Work® sertifikası almaktan gurur duyuyoruz. Ekibimize katılmanı, heyecanlı ve tempolu çalışma ortamımızda yer almanı bekliyoruz. Hedefimiz, Türkiye'nin ve Avrupa’nın finansal teknoloji sektöründe lider bir konuma sahip olmak. Ekip olarak, bu hedefi gerçekleştirmek için gece gündüz çalışıyoruz. İnovasyon, müşteri memnuniyeti ve etkileyici bir hizmet sunma isteği, bizi bu hedef doğrultusunda motive ediyor.

Hadi uygulaması, kullanıcılarımıza para transferi, nakit para iadesi ve fatura ödemeleri gibi hizmetler sunuyor. Kullanıcı dostu ara yüzü, güvenliği ve hızlı işlem süresi ile öne çıkan Hadi'nin bir parçası olmak, sadece büyüyen finansal teknoloji sektörüne katılmak anlamına gelmiyor, aynı zamanda yaratıcı bir çalışma ortamının aktörlerinden olmak, finansal teknoloji sektöründe liderlik hedefinde bize yardımcı olmak anlamına geliyor.

Sana uygun olduğunu düşündüğün pozisyon için bizimle iletişime geçerek Hadi ailesinin bir parçası olabilirsin. Başvurmak veya daha fazla bilgi almak için kariyer sayfamızı inceleyebilirsin.